Thread Reader
🇺🇦Xenjka🇪🇺

🇺🇦Xenjka🇪🇺
@stareo_o

Nov 25
5 tweets
Twitter

Коли росіяни нам пишуть що ми «расчєловєчєлісь» це йобаний прикол. Людяності ми не втрачаємо, ми нормально спілкуємося зі своїми, з громадянами дружніх нам країн, ми допомагаємо один одному, збираємо гроші, рятуємо людей і тварин.

Просто це неймовірно що вони охуївають з того що ми конкретно їх ненавмдимо під час війни з ними(!!!), і (який жах) пишемо їм гадості у соціальних мережах. Зосі, а як ви хотіли?
Вони хочуть щоб ми строїли з себе якихось фентезійгих лицарів-ельфів? Щоб ми поважали народ, який нам розхуярив купу міст і селищ, вбив людей і ПРОДОВЖУЄ ЦЕ РОБИТИ ПРЯМ ЗАРАЗ.
Розмови про якесь прощення і людське до них ставлення, можуть мати місце лише ПІСЛЯ того як російські гнойні вурдалаки заберуться з наших територій і перестануть нас обстрілювати. ВОТ ТАК ПРОСТА
І це стосується малоросів, які вже готові на мирний діалог з ґвалтівником поки він їх ґвалтує, попустіться блять, голубі, могли б заради прілічія почекати і пожити без своїх пітєрскіх друзяшек до кінця війни. Але ні, вже облизуются з ними десь у Грузії
🇺🇦Xenjka🇪🇺

🇺🇦Xenjka🇪🇺

@stareo_o
Pokemon VGC player from Ukraine🇺🇦| мудре містичне дерево | UA/ENG
Follow on Twitter
Missing some tweets in this thread? Or failed to load images or videos? You can try to .