Thread Reader
Jahrein ⚙️

Jahrein ⚙️
@jahreindota

Sep 22, 2022
15 tweets
Twitter

1- Eveeet. Hazırsanız @Rumeysa Kadak kardeşimi yemeye başlıyoruz. Uzun zamandır @EkipGo adı altındaki ucube oluşumlarıyla bir grup yandaş gence yaşattıkları zevk-ü sefayı takip etmekteyiz. 54 mail, 4 ay, 5+ ülke, sınırsız para ve TÜGVA gençliği! LET'S GO!

2- Ekip go (hesapta) Rümeysa'nın verdiği "bir günde 6 kişiye kolay gelsin de" gibi basit görevlerle (yine hesapta) puan toplayarak iyilik yaydığınız ve karşılığında ödeneğinin nereden geldiğini bilinmeyen ödüller aldığınız bir organizasyon.
3- Kulağa hoş geliyor değil mi? Aslında o iş öyle değil. Rümeysa kendi elleriyle seçtiği, birkaç tane de iyi puan yapan arkadaşı alıyor ve önce Türkiye'nin sonra Avrupa'nın içindne geçiyorlar. Eski twitselimden tanıdık simalar burada! twitter.com/jahreindota/st…
Jahrein ⚙️

Jahrein ⚙️
@jahreindota

1) Dun sevgili vekilimiz @Rumeysa Kadak'ın "Sosyal medyadan davet ettiğimiz 25 arkadaşla sahurdayız" başlıklı bu PR fotoğrafıyla dalga geçmiştim. Kendisi de bana çok kızmıştı. Bakalım bu buluşmalara kimler geliyormuş. Twitsel başlasın. İnternet güzel aygıt!
4- Türkiye'ye çok girmek istemiyorum ama doğusundan batısına, Palandöken'den, Urfa'ya her yere gidiyorlar. Bir kuple siyasal islam tatlılığı bırakıyorum şuraya:
5- Tügva buluşmalarında boy gösterip yine aynı buluşmalar ve farklı devlet eliyle organize edilen eventlerde sahne alan Kafalar tayfadan Bilal abimle falan görüşüyorlar. Hiç şaşmayan tayfa! "Siyasetiniz batsın hüüüüüüğ"
6- Tr içi ve dışı tüm gezilere katılan Mina'yı bir yerden hatırlayacaksınız. Daha önceki twitselimden ötürü hem twitselim hem de DM kutum üzerinden bana hakaretler eden bir hanımkızımız. "İt, iftiracı ve gavur" demişti. Belli ki ödülünü iyi almış.
7- Diğer takipçi gençleri bu yoldan yürümeye özendiriyorlar. Zira Mina bu puan toplanan listede yok bile ama Rümeysa için yeterince çalışırsanız siz de boktan mizahınızı yaparak diğer siyasal islamcı kankalarınıza yurt dışı gezinizden hava atabilirsiniz!
8- Eski twitselimden @Eslem Nur Kaya. Bu yaptıkları, ödeneğinin nereden geldiği belli olmayan bu ucube etkinlikleri "emeğimiz" diye savunmaktaydı. Bakalım mükafatını almış mı?
9- Rümeysa'nın bir başka kuyruğu. Ağır siyasal islamcı genç. Bu arkadaşın profili ve yazdığı bloğu bir harika. İsmini aratırsanız @Harun Talha Özsoy sizi bolca güldürecektir. Bakalım o neler yapmış bizim vergilerle.
10- İsimlere fazla takılmadan bu güruhun nasıl insanlar olduğunu ve bu geziden ne anlayabileceklerini, yabancı dil seviyelerini özetleyen kısa bir iki anekdot bırakıyorum:
11- Aşırı pahalı otellerde kalıyorlar. Bu kaldıkları otelde en ucuz benim bulabildiğim gecelik oda 5,657 ₺
12- Yalnızca gezdiklerini mi sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz! Bu ultra donanımlı gençlerimiz gittikleri her ülkede aynı zamanda diplomat ve büyük elçilerle buluşuyorlar.
13- Siz, çoğunluğu genç olan, takipçilerime şimdi sormak istiyorum: siz hayatınızda böyle geziler yapabildiniz mi? Konsoloslarla buluştunuz mu? Türkiye ve yurt dışında gününüzü gün ettiniz mi? Eğer cevabınız hayırsa sebebi Tügvacı ve Rümeysa Kadak yancısı olmayışınız olabilir mi?
14- Ayrıca açık ve net bir şekilde @Rumeysa Kadak'a soruyorum. Bu ucube etkinliklerinizi, elinizle seçtiğiniz, yaptığınız uydurma sıralamada bile bulunmayan bu gençleri gezdirip, diğer gençleri özendirdiğiniz işlerinizi kim finanse etmektedir?
15- Ödenek konusunda çok araştırma yaptık lakin bir yere varamadık. Eğer AKP'nin kendi bütçesi karşılıyorsa bile benim vatandaş olarak bunun üzerinde hakkım vardır. Gençlere sopa ucunda peynir olarak sallanamaz! Derhal bu konuda açıklama yapınız.
Jahrein ⚙️

Jahrein ⚙️

@jahreindota
10. köy muhabiri. Yayıncı. Dinozorları Öldüren Meteor Partisi @dinom_p Genel Başkanı. For business inquiries business@rekkitz.com
Follow on Twitter
Missing some tweets in this thread? Or failed to load images or videos? You can try to .