Thread Reader
GD

GD
@GD_gorodN

Nov 24
19 tweets
Twitter

Немає води? Поради від Миколаїва який без води пробув півтори місяці, потім був з хріново технічною і зараз знову без води. Фух… готові?

Дисклеймер: більшість порад абсолютно прості та логічні, тому якщо Ви і так це знали - молодці. Не є істинною в останній інстанції, а виключно думкою автора.
1. Миска/тазік твій найкращий друг. Все робіть в ньому! Жодна капля води не повинна пропасти в стічних трубах. Чим вужче ємність тим краще, глибина важлива. Всю її використаєте потім для унітазу. Але є нюанс.
2. Посуд мити треба в 2 єтапи. Для початку підготуйте посуд, на ньому не повинно бути решток їжі, воду ви потім заллєте в унітаз, це погано якщо вона буде з залишками їжі. Видаляємо серветками чи туалетним папером. Після того як помили технічною водою - бажано
Сполоснути питною. Також в мисці - не обливайте її, а занурюйте по черзі. Самі можете обрати ліміт на кількість полоскань в одній воді. І так поменше миючого засобу, мильна вода в унітазі - дуже швидко починає смердіти.
3. НЕ ЗЛИВЙТЕ ВОДУ З БОЙЛЕРА! Перша вода яка піде по трубам буде з іржею - вона не потрібна вам в бойлері! Просто перекрийте обидва крани на подачу та віддачу води. Вимкніть його з мережі. Повірте ті 50-100 літрів води дешевші за новий бойлер. Люди з колонками - вам щастить.
4. Гігієна перш за все… Якщо ви не можете дістати достатньо води щоб митися - використовуйте вологі серветки. Але пам‘ятайте це максимум на 4 дні. Далі треба буде митися. (Доречі також рекомендую використовувати саме їх в туалеті (не змивайте їх!!))
Це справедливо для тих хто не працює на роботі де з нього сходить сім потів за день, чи він весь в сажі. Там намагайтесь кожен день митись.
5. Перемо там де мились. Повірте нижню білизну можна прати в тій воді де ви щойно мили дупу (якщо ви користувались порадою вище звісно) футболки теж. Більш складний одяг (джинси, кофти) - не раджу. Це нормально.
6. Збираємо воду повсюди. З труб опалення - Не зливати!!! Дощова вода годиться ТІЛЬКИ ДЛЯ УНІТАЗУ. Мити в ній бодай щось не рекомендую, вона не стає питною після кип‘ятіння!!! Ми брали воду з ріки - помитися, помити посуд - можна.
7. Не зберігайте в відкритих ємностях. Вода повинна бути в закритих бутлях/баклахах/пляшках. Особливо якщо технічна вода солона (у нас пиздець яка солона) то в відкритих там відрах чи мисках вона випаровується і концентрація солі в неї зростає - таку тільки в унітаз.
8. Дивіться, що їсте! Діарея неприємна в будь-якому випадку, але коли немає води - Я вам співчуваю. Особливо коли у Вас світла не було більше доби, подумайте двічі ніж їсти щось з холодильника. Термічна обробка не завжди допоможе. Краще викиньте.
9. Як з‘явиться перша вода. Вона буде з іржею. І насправді після того як порадієте трошки воді - закривайте кран. Чекайте поки сусіди ввімкнуть пральні машини😂 серйозно. Не намагайтесь злити воду - її там дуже багато. Користуйтесь далі (окрім бойлера і пралки) поки не …
Поки не будете задоволені кольором і запахом води. Спочатку поставте полоскання чи очищення барабану в порожній машинці, потім вже прати одяг. Не відходьте від неї. Без води могли пересохнути деякі резинки - вона може потекти, як твоя колишня від Кіану Рівза. (Вибачте)
Набирайте собі на потім воду лише коли вона вже в нормальному стані. Брудна вода має дуже неприємну властивість - смердіти після того як «задихнеться» в пляшці. Якщо ви все таки вирішили покупатись, бо більше не маєте сечі терпіти ці пекельні борошна.
Рекомендую голову мити окремо в чистій воді. Та підготувати собі воду щоб сполоснути тіло після душа. Ванна то взагалі не для нас! Забудьте… якось потім.
І так першим ділом - мийте унітаз, весь цей час ви змивали в нього хріново воду, він 100% вже смердить - беріть щось з хлором і вперед. Мало не забув!!! Не давайте пересохнути ризниці в унітазі - інакше він буде пропускати воду! Ремонт дорожче.
Фільтрувати воду яка неприємна на вигляд - неочевидно але марна затія. Фільтри міняти дорожче ніж купити воду. До того ж насправді ви не очистите воду добре і ризикуєте. Дочекайтесь поки система сама прочиститься до того ж її додатково збагатять хімією щоб почистити.
Так ніби все… кому ото воно треба? Хз… лайк, підписка, ретвіт)
GD

GD

@GD_gorodN
Доброго ранку, ми з Миколаєва! ми тут зараз рано встаєм.
Follow on Twitter
Missing some tweets in this thread? Or failed to load images or videos? You can try to .